Özel Güvenlik Kursu ve Sertifika Eğitimi

Kursumuz 2005 Yılında İçişleri Bakanlığı Onayıyla ANKARA da hizmet vermeye başlamıştır.
Kursumuz  SİLAHLI GÜVENLİK KURSU- SİLAHSIZ GÜVENLİK KURSU-SİLAH FARK EĞİTİMLERİ ve YENİLEME Eğitimleri başta olmak üzere birden çok eğitim vermektedir.
SİLAHLI GÜVENLİK EĞİTİMİ
Silahlı Özel Güvenlik Temel Eğitimi; ilk defa silahlı özel güvenlik olmak isteyen kişilerin alacağı toplamda 120 saat süren bir eğitimdir. Eğitimimiz alanında uzman eğitimcilerimiz eşliğinde 100 saat temel dersler ve 20 saat uygulamalı silah eğitiminden oluşmaktadır.
Başvuru Şartları
Öncelikle silahlı özel güvenlik olabilmeniz için bazı koşul ve şartlara uymanız gerekmektedir. Bu şartlar, 21 yaşını doldurmuş olmak ve en az lise mezunu olmaktır. Eğer bu şartlara uyuyorsanız, sizde silahlı özel güvenlik görevlisi olabilirsiniz.

SİLAHSIZ GÜVENLİK EĞİTİMİ
Silahsız Özel Güvenlik Temel Eğitimi; ilk defa silahsız özel güvenlik olmak isteyen kişilerin alacağı toplamda 100 saat süren bir eğitimdir. Öncelikle silahsız özel güvenlik olabilmeniz için bazı koşul ve şartlara uymanız gerekmektedir.
Başvuru Şartları
Silahsız özel güvenlik temel eğitimine katılabilmek için 18 yaşında ve en az ortaokul mezunu olanız gerekmektedir. Eğer bu şartlara uyuyorsanız, sizde silahsız özel güvenlik görevlisi olabilirsiniz.